Kurumsal Teknik Destek Paketi

Hizmet kalitesi, müdahale süresi ve kurumsal süreklilik sizin için önemli ise sizin tıkandığınız anda bilgisayarlarınızın formatlanmasına değil kurumsal desteğe ihtiyacınız var. Size Kurumsal Destek Paketi'ni öneriyoruz.

Bilgisayar kullanımının tüm sektörlerde yükselmesi ve bir çok işkolunda kurumsal faaliyetin bilgisayar olmaksızın sürdürülemez hale gelmesi, sistemlerinizin sorunsuz ve istikrarlı olarak çalışmalarının önemini artırıyor. Dizge Bilişim, Kurumsal Destek Paketi çerçevesinde, size düşük maliyetli ve yüksek verimli bir çözüm öneriyor.

Kurumsal Destek Paketi nedir?
Kurumsal Destek Paketi, bir kurumun teknik destek ihtiyaçlarının kişilerden bağımsız ve kesintisiz olarak sürdürülmesi için hazırlanmış hizmetler bütünüdür. Bu hizmet periyodik bakım, potansiyel sorunlara ilişkin erken uyarı sistemi, bir sorun yaşandığı sırada en hızlı müdahale, arıza bildirimleri ve operasyon detaylarının gerçek zamanlı raporlanması ile bilgisayar kullanıcılarının eğitimini içerir.

Kurumsal Destek Paketi kapsamında kurumunuzun tüm bilgisayar sistemleri ve ortak kullanılan cihazlar için bir bilgi kartı oluşturulur. Bu bilgi kartı bir hasta dosyası gibi kullanılır. Dizge Bilişim'den hizmet aldığınız süre boyunca her bilgisayarla ilgili detaylı donanım ve yazılım kayıtları; yapılan tüm bakım, onarım ve güncelleme işlemleri, arıza bildirimleri ve sorunun giderilmesi için yapılan işlemler bu kartta tutulur.

Kurumsal Destek Paketi tüm kayıtların hizmet alan kurumla paylaşılmasını amaçlar. Bu yolla hem IT ve muhasebe departmanları kendi çalışmaları açısından alınan hizmeti kolayca değerlendirme olanağına kavuşur hem de hizmet kalitesinin sürekliliği sağlanır.

Hizmet kalitesi, müdahale süresi ve kurumsal süreklilik sizin için önemli ise sizin tıkandığınız anda bilgisayarlarınızın formatlanmasına değil kurumsal desteğe ihtiyacınız var.