Portal ve sosyal ağ uygulamaları

Bir fikriniz var, bir web sitesinden daha fazlasını hayata geçirmek istiyorsunuz. Size, projelerinizi hayata geçirmeniz için çözüm ortağınız olmayı teklif ediyoruz. Bir projeyi başarıyla hayata geçirmek için gerekli olan tüm çalışmaları sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Biz, fikirlerinizi ürünlere dönüştürüyoruz.

Web, site yayıncılarının içerik dağıttığı ve ziyaretçilerin sayfaları tıklayarak bu içeriğe eriştiği tek taraflı bir mecra değildir. Web siteleri giderek artan bir biçimde, kullanıcıların sonuçlarını anında görebileceği bir katılımı sağlayacak şekilde dönüşüyor. Kullanıcılar sadece okumuyor. Aynı zamanda yazıyor, mesajlaşıyor, oy veriyor, içeriğe katkıda bulunuyor. Giderek içerik, sadece kullanıcı topluluklarının ürettiği bir toplam haline geliyor.

Bir fikriniz var, bir web sitesinden daha fazlasını hayata geçirmek istiyorsunuz. Ancak bunu, herhangi bir hazır, ücretsiz dağıtılan içerik yönetim sistemiyle ya da çeşitli fonksiyonları internetten toplayarak bir araya getiren 'hevesli bir arkadaş'ın yardımıyla gerçekleştiremiyorsunuz. Siz aklınızdaki evi inşa etmek istiyorsunuz. Bu evi, etraftaki duvar ve kapıları toplayarak kurmak uygun bir yol mu?

Size, projelerinizi hayata geçirmeniz için çözüm ortağınız olmayı teklif ediyoruz. Konsept tasarımdan görsel uygulamaya ve yazılım geliştirmeye kadar, bir projeyi başarıyla hayata geçirmek için gerekli olan tüm çalışmaları sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Bir fikriniz var, bir web sitesinden daha fazlasını hayata geçirmek istiyorsunuz. Biz, fikirlerinizi ürünlere dönüştürüyoruz.