Kurumsal Teknik Destek Paketi

Hizmet kalitesi, müdahale süresi ve kurumsal süreklilik sizin için önemli ise sizin tıkandığınız anda bilgisayarlarınızın formatlanmasına değil kurumsal desteğe ihtiyacınız var. Size Kurumsal Destek Paketi'ni öneriyoruz.

Bilgisayar kullanımının tüm sektörlerde yükselmesi ve bir çok işkolunda kurumsal faaliyetin bilgisayar olmaksızın sürdürülemez hale gelmesi, sistemlerinizin sorunsuz ve istikrarlı olarak çalışmalarının önemini artırıyor. Dizge Bilişim, Kurumsal Destek Paketi çerçevesinde, size düşük maliyetli ve yüksek verimli bir çözüm öneriyor.

Kurumsal Destek Paketi nedir?
Kurumsal Destek Paketi, bir kurumun teknik destek ihtiyaçlarının kişilerden bağımsız ve kesintisiz olarak sürdürülmesi için hazırlanmış hizmetler bütünüdür. Bu hizmet periyodik bakım, potansiyel sorunlara ilişkin erken uyarı sistemi, bir sorun yaşandığı sırada en hızlı müdahale, arıza ... Devamını oku


Network çözümleri ve ağ uygulamaları

Elinizde zaten mevcut olan teknolojiyi işinize uyumlu hale getirin. Ağ ortamında daha az emek ve kaynakla daha yüksek bir konfor ve verimli bir çalışma mümkündür. Özel uygulamalar ve yazılım çözümleri ile iş sürecinizi bilgisayar eliyle yönetin.

Aynı fiziksel mekandan, aynı yerel ağ üzerinden modeme ve internete erişen iki bilgisayar arasında bir dosya transferini MSN Messenger üzerinden yapıyorsanız ya da sözgelimi bir müşteri ile yapılan işlem kayıtlarının tutulduğu veri dosyasına diğer bilgisayardan göz atılabilmesi için dosyayı kapatmanız gerekiyorsa, elinizde donanımsal olarak zaten mevcut olan teknolojiyi işinize uyumlu hale getirmek için bir müdahaleye ihtiyacınız vardır.

Dizge Bilişim yerel ağınızı kurmaya başlamadan önce, kaynaklar ve ihtiyaçlara dayalı bir proje tasarımı ile sizin için en uygun çözümü tanımlar. Bir ... Devamını oku