Web tasarım ve web programlama

İyi bir web sitesi, 'sizin için' hazırlanmış bir web sitesidir. Hazır içerik yönetim sistemleri ve internet üzerindeki ücretsiz şablonlar kullanılarak hayata geçirilen bir web sitesi ile beklediğiniz faydayı sağlamanız mümkün değildir. Eğer internette kartvizitinizi yayınlamaktan öte bir hedefiniz varsa bu işi 'bir tanıdık'la çözemezsiniz.

İyi bir web sitesi sahibi olmak; sizi, kurumunuzu, çalışmalarınızı ve ürünlerinizi etkili bir şekilde tanıtmanın en iyi yoludur. İletmek istediğiniz her türlü bilgiyi metin, grafik, ses ya da video olarak düzenleyebilir ve web sitenizde sunabilirsiniz. Site kullanıcıları, web siteniz üzerinden size en hızlı şekilde ulaşabilir, mesaj gönderebilir, sipariş verebilir.

İyi bir web sitesi, 'sizin için' hazırlanmış bir web sitesidir. Hazır içerik yönetim sistemleri ve internet üzerindeki ücretsiz şablonlar kullanılarak hayata geçirilen bir web sitesi ile beklediğiniz faydayı sağlamanız mümkün ... Devamını oku


Portal ve sosyal ağ uygulamaları

Bir fikriniz var, bir web sitesinden daha fazlasını hayata geçirmek istiyorsunuz. Size, projelerinizi hayata geçirmeniz için çözüm ortağınız olmayı teklif ediyoruz. Bir projeyi başarıyla hayata geçirmek için gerekli olan tüm çalışmaları sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Biz, fikirlerinizi ürünlere dönüştürüyoruz.

Web, site yayıncılarının içerik dağıttığı ve ziyaretçilerin sayfaları tıklayarak bu içeriğe eriştiği tek taraflı bir mecra değildir. Web siteleri giderek artan bir biçimde, kullanıcıların sonuçlarını anında görebileceği bir katılımı sağlayacak şekilde dönüşüyor. Kullanıcılar sadece okumuyor. Aynı zamanda yazıyor, mesajlaşıyor, oy veriyor, içeriğe katkıda bulunuyor. Giderek içerik, sadece kullanıcı topluluklarının ürettiği bir toplam haline geliyor.

Bir fikriniz var, bir web sitesinden daha fazlasını hayata geçirmek istiyorsunuz. Ancak bunu, herhangi bir hazır, ücretsiz dağıtılan içerik yönetim sistemiyle ya da çeşitli fonksiyonları ... Devamını oku


SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Türkiye'de internet kullanıcılarının %98.66'sı Google arama motorunu kullanıyor. Arama motorlarında öne çıkmanın bir web sitesi için en önemli amaç olduğu günümüzde, emek ve kaynak ayırarak oluşturduğunuz sitenizin internetin kalabalığında kaybolmasına izin vermeyin.

Web siteniz kullanıcıların aradıklarını içeriyor olabilir. Ama kullanıcılar sitenizden haberdar değil. Çünkü insanların internete girdikleri kapılar ile sizin siteniz arasında bir yol bulunmuyor.

statcounter.com verilerine göre dünyada internet kullanıcılarının %91.28'i Google arama motorunu kullanıyor. Türkiye'de ise bu oran %98.66. Eğer sizin hedefiniz arama motorunu kullanmayanlar ile sınırlı ise özel bir çaba harcamanız da gerekmiyor. Aksi halde web sitenizi masaya yatırmak ve arama motoru optimizasyonu (SEO) için bir planlama yapmak zorundasınız.

Arama motoru optimizasyonu bir yerlerden sitenize link verilmesini ... Devamını oku


Internet Reklam Yönetimi

Internet reklamları geleneksel medyalarla kıyaslanamayacak şekilde sonuç alıcıdır. Internette reklam yayınlamak için para ödemezsiniz. Sizin reklamınızı tıklayarak sitenize gelen ziyaretçiler için para ödersiniz. Reklam bütçenizi önceden belirleyerek her ziyaret için ne kadar ödeyeceğinize siz karar verirsiniz.

Ulaşmak istediğiniz insanlar webde sörf yapıyor. Ziyaretçilerin sizi bulmasını beklemek dışında siz onları bulmayı da isteyebilirsiniz. Internet günümüzün en etkili ve ekonomik reklam mecrasıdır. Bu olanağı diğer alanlara göre çok daha küçük kaynaklarla kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bir web sitesi açtınız ve arama motorlarında yerinizi aldınız. Şimdi başka bir sorununuz var. Google kullanıcılarının % 16’sı yalnızca ilk üç sonuca bakıyor. İlk sayfayı tamamen tarayanlar kullanıcıların sadece %32’si. Eğer ilk sayfada görünmüyorsanız sizin sitenize kullanıcıların ancak %1'i ulaşabiliyor.

2011 yılı ... Devamını oku